Kursy i warsztaty

 • Kurs Ashtanga Vinyasa jogi dla początkujących – 13.08-29.08.2024

  6 lipca 2024
  Agnieszka Olechowska

  Zapraszamy Cię na kurs jogi dla początkujących w Rzeszowie, gdzie w krótkim czasie wprowadzimy Cię do metody Ashtanga i zaszczepimy w Tobie chęć do dalszej praktyki. Podczas sześciu spotkań poznasz podstawowe pozycje sekwencji pierwszej serii Ashtanga jogi i nauczysz się poprawnej techniki ćwiczeń. Dowiesz się jak prawidłowo oddychać oraz jak płynnie przechodzić pomiędzy pozycjami. Na każdych zajęciach będziesz mógł zadać nam nurtujące Cię pytania.

 • Zmień perspektywę – warsztaty stania na głowie – 06.07.2024

  26 czerwca 2024
  Agnieszka Olechowska

  Boisz się stawać na głowie na środku sali? Przy ścianie świetnie sobie radzisz i tak na prawdę prawie jej nie używasz, jest tylko dla Twojego komfortu psychicznego? Czas zmienić te ograniczenia w umyśle i odważyć się na więcej. Zapraszam Cię na warsztaty stania na głowie, gdzie nauczę Cię jak wchodzić do pozycji, jak z niej wychodzić, co robić kiedy nagle stracisz równowagę, oraz jak progresować i robić coraz trudniejsze jej wersje.

 • ALE CYRK – wakacyjna przystań kuglarska – 27.06-29.08.2024

  19 czerwca 2024
  Agnieszka Olechowska

  Wszystkich zainteresowanych kreatywnym ruchem i aktywnością na świeżym powietrzu, zapraszamy na czwartkowe jamy cyrkowe na Fosie. Spotkania dla wszystkich, bez względu na wiek i na poziom umiejętności. Zapraszamy również zupełnie zielonych, którzy ze sztuką cyrkową nie mieli nigdy nic wspólnego. Startujemy 27 czerwca o 17:00.  Czym są zajęcia typu jam? Ideą jamów jest luźna forma […]

 • Medycyna, zdrowie, świadomość – szkolenie z podstaw ajurwedy – 04.06-27.06.2024

  24 maja 2024
  Agnieszka Olechowska

  Zapraszamy Cię na fascynującą podróż po tajnikach ajurwedyjskiej medycyny. Będzie to cykl 6 spotkań w formie wykładów, które poprowadzi Bartosz Ludera – psycholog, konsultant ajurwedyjski II stopnia w Jiva Ayurveda Intitute Faridabad, naturopata i zielarz-fitoterapeuta. Kurs przeznaczony jest zarówno dla osób, które nigdy wcześniej nie spotkały się z tematyką ajurwedy, jak również dla tych, którzy posiadają już pewną wiedzę i chcą ją pogłębić i usystematyzować.

 • Oddychanie holotropowe – warsztaty poszerzające świadomość – 30.03.2024

  14 marca 2024
  Agnieszka Olechowska

  Oddychanie Holotropowe (znane również jako Oddychanie Integratywne) jest jedną z metod psychologii transpersonalnej oraz praktyk somatycznych, które wykorzystują technikę lekko przyspieszonego i pogłębionego oddechu oraz specjalnie zestawionej muzyki dzięki którym można osiągnąć odmienny i rozszerzony stan świadomości. Pomaga nam to dotrzeć tam, gdzie pochowaliśmy wyparte emocje, potencjały i marzenia.

 • Cykl spotkań z medytacją dynamiczną OSHO – 08.05-29.05.2024

  14 marca 2024
  Agnieszka Olechowska

  Medytacje Aktywne zostały opracowane przez OSHO z myślą o współczesnym człowieku, łącząc korzyści tradycyjnej praktyki medytacyjnej z przyjemną rozrywką. Dla każdej z tych medytacji stworzono specjalną ścieżkę dźwiękową oraz sekwencję ruchów. Są to starannie opracowane procesy, pomagające zmniejszyć napięcia, odnaleźć wewnętrzną harmonię, pobudzić energię w ciele oraz uspokoić umysł.

 • Historie opowiedziane ruchem – warsztaty taneczne – 09.03.2024

  13 lutego 2024
  Agnieszka Olechowska

  Wyraź siebie poprzez ruch. Pozwól ciału opowiedzieć swoją historię. Zapraszamy na rozwojowe warsztaty choreoterapeutyczne do naszej szkoły. Choreoterapia jest jedną z metod arteterapii, czyli leczenia i samorozwoju poprzez różne formy sztuki. Arteterapia umożliwia wyrażanie siebie, myśli i emocji poprzez działania twórcze. Mogą to być prace malarskie, rzeźby, rysunki, witraże, ale również aktorskie improwizacje, gra na instrumentach czy taniec.

 • Kobiece warsztaty jogi i spotkanie w kręgu – 08.03.2024

  13 lutego 2024
  Agnieszka Olechowska

  Z okazji Dnia Kobiet przygotowałyśmy dla Ciebie łagodną, regenerującą praktykę jogi z elementami jogi hormonalnej i ćwiczeniami mięśni dna miednicy. Spotkanie zakończy się kręgiem kobiet, który pozwoli Ci poczuć siłę kobiecej wspólnoty i swobodę bycia sobą. Zapraszamy wszystkie kobiety, niezależnie od wieku, czy doświadczenia (życiowego, na macie). Razem stowrzymy przestrzeń, w której wszystkie jesteśmy sobie równe.