Joga

 • Jak zacząć?

  Do większości naszych zajęć możesz dołączyć bez wcześniejszego przygotowania. Jeśli nie jesteś pewien/pewna, czy zajęcia będą odpowiednie dla Ciebie, skontaktuj się z nami.

  Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, obowiązują zapisy na zajęcia. Rezerwacji można dokonać online, bezpośrednio z naszego grafiku.

  Wszystkie praktyczne informacje dotyczące udziału w zajęciach znajdziesz w naszym regulaminie.

 • Kursy jogi

  W naszej szkole jogi w Rzeszowie prowadzimy krótkie, 3-tygodniowe kursy jogi dla początkujących. Polecamy je osobom, które nie miały wcześniej żadnego kontaktu z jogą. Kursy nie są obowiązkowe.

  Nasze kursy to:

  – 6 spotkań warsztatowych, gdzie uczymy poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń i prawidłowego oddechu

  – tydzień praktyki na wybranych przez uczestnika zajęciach (poziom początkujący lub średnio zaawansowany)

 • Rodzaj zajęć

  W JoyFlowYoga w Rzeszowie praktykujemy w oparciu o różne style jogi, dzięki czemu każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Dla osób początkujących, z ograniczoną sprawnością fizyczną lub z problemami zdrowotnymi, proponujemy łagodne zajęcia statyczne. Osoby z doświadczeniem na macie, na co dzień aktywne, zapraszamy do bardziej wymagającej praktyki dynamicznej. W naszej szkole jesteśmy dalekie od ortodoksyjnego podejścia do jogi. Nie trzymamy się sztywno reguł, nie wierzymy ślepo w doktryny. Zajęcia prowadzimy w zgodzie ze współczesną wiedzą na temat anatomii i biomechaniki ludzkiego ciała. Do zajęć wplatamy elementy nie powiązane bezpośrednio z jogą, takie jak ćwiczenia rehabilitacyjne, rolowanie, automasaż i wiele innych przemyślanych praktyk. Dzięki temu zajęcia są bardzo różnorodne, wciągające i przynoszą szybkie efekty.