O nas

  • Studio

    JoyFlowYoga to przestrzeń stworzona z miłości i pasji do jogi, a zwłaszcza jej dynamicznych form, które dzięki płynnym sekwencjom łączącym oddech z ruchem, wyzwalają w ćwiczącym poczucie bycia na fali, uwalniają radość i pozytywne emocje. Wszyscy wiemy, że dzielić się radością to dwa razy tyle radości, dlatego serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach, gdzie wspólnie możecie cieszyć się praktyką i rozwijać swoje umiejętności pod czujnym okiem nauczyciela. Grupy nie przekraczają 10 osób, dzięki czemu każdy może liczyć na właściwą opiekę ze strony prowadzącego.

  • Joga

    Praktykujemy w oparciu o metody Ashtanga i Vinyasa Flow, w których na pierwszy plan wyłaniają się spontaniczność, nieskrępowany przepływ ruchu i gracja poruszania się. Poszczególne pozycje połączone są między sobą płynnymi przejściami i wykonywane jedna po drugiej z zachowaniem równowagi i spokojnego, długiego oddechu. Praktyka służy wyrażaniu uczyć, uwalnianiu emocji oraz doświadczaniu radości bycia tu i teraz. Precyzja i dążenie do uzyskania idealnych linii w asanach nie mają w tej metodzie większego znaczenia, natomiast bardzo dużą uwagę przywiązuje się do oddechu.

  • Kadra

    Nasza kadra to wykwalifikowani nauczyciele z wieloletnią praktyką własną i doświadczeniem w prowadzeniu różnorodnych zajęć. To otwarci i pozytywni ludzie, którzy z zaangażowaniem dzielą się swoją wiedzą, motywują oraz inspirują do zmian na lepsze. Wszystkich naszych instruktorów zachęcamy do bycia sobą, znajdowania własnego głosu i budowania zajęć w sposób odzwierciedlający ich osobowość. Zależy nam na stworzeniu przestrzeni, w której poczujesz się komfortowo, dlatego jesteśmy zawsze obecni, chętni do rozmów i odpowiedzi na Twoje pytania.