Szkoła

15 kwietnia 2019
Agnieszka Olechowska
joga-rzeszów

Nasze wartości

JoyFlowYoga to miejsce stworzone z miłości i pasji do jogi, a zwłaszcza jej dynamicznych form, które dzięki płynnym sekwencjom łączącym oddech z ruchem, wyzwalają w ćwiczącym poczucie bycia na fali, uwalniają radość i pozytywne emocje. Wszyscy wiemy, że dzielić się radością to dwa razy tyle radości, dlatego serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach, gdzie wspólnie możecie cieszyć się praktyką i rozwijać swoje umiejętności pod okiem doświadczonego nauczyciela. W naszej szkole traktujemy jogę jako coś więcej, niż tylko ćwiczenia fizyczne. Jednocześnie jesteśmy świadome, że początek przygody z jogą to właśnie praktyka asan. Dlatego chcemy stworzyć Ci doskonałe warunki do nauki pozycji jogi. Wierzymy, że największym wsparciem w procesie rozwoju praktyki są zajęcia w małych grupach i bezpośredni kontakt z nauczycielem, który sam nieustannie się uczy. U nas możemy zagwarantować Ci te obie rzeczy.

Nasza przestrzeń

Praktykujemy w kameralnej przestrzeni, która mieści się w centrum Rzeszowa przy ul. Zygmuntowskiej 9A (III piętro). Sala została wyposażona w wysokiej jakości sprzęt do jogi, dzięki czemu praktyka jest wyjątkowo przyjemna i wygodna. Wszystkim ćwiczącym udostępniamy maty od firmy Manduka, będące jednymi z najlepszych dostępnych na rynku. Powierzchnia mat została wykonana z materiału o zamkniętej strukturze komórkowej, co zapobiega nasiąkaniu potem oraz powstrzymuje gromadzenie i rozmnażanie się bakterii. Maty są skrupulatnie czyszczone i dezynfekowane przed każdymi zajęciami. Do waszej dyspozycji mamy także koce, paski, klocki, wałki i ręczniki antypoślizgowe, czyli wszystko to, czego potrzeba do bezpiecznej i efektywnej praktyki.

Aby ułatwić i przyśpieszyć cały proces zapisów na zajęcia, zdecydowaliśmy się na użycie systemu rezerwacji i płatności online. Korzystamy z bezpiecznego i prostego w obsłudze oprogramowania od firmy Fitssey. Aplikacja posiada możliwość instalacji na urządzeniach przenośnych typu smartfon, czy tablet, dzięki czemu zapiszesz się na zajęcia o dowolnym czasie i gdziekolwiek jesteś. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zadawania pytań.