Weekend z jogą

Marzysz o tym, aby spędzić cały weekend z dala od codziennego zgiełku? Uwielbiasz malownicze krajobrazy oraz jogę? Zapraszamy Cię na wyjątkowe wyjazdy, podczas których odnajdziesz spokój i harmonię. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno jest funkcjonować nieustannie na wysokich obrotach, będąc wystawionym na działanie przeróżnych bodźców. O ile część osób potrafi radzić sobie z regulowaniem napięcia, wiele potrzebuje do tego wsparcia oraz komfortowej przestrzeni. Weekend z jogą na łonie natury to nasz pomysł na spędzenie kilku dni w zaciszu przytulnego domu razem z grupą osób o podobnych potrzebach. Dowiedz się więcej na temat kolejnego wyjazdu i zarezerwuj miejsce dla siebie już dziś!

Jogowa wyprawa w głąb siebie

Każdy, kto choć raz spróbował jogi, dobrze wie, że jest ona czymś więcej aniżeli tylko formą aktywności fizycznej. Joga pozwala budować nam większą świadomość ciała, daje narzędzia do skutecznego relaksu, zwiększa mobilność, elastyczność i siłę, a do tego ma niezwykły wymiar terapeutyczny. Organizowane przez nas wyjazdy z jogą to doskonała okazja do tego, aby zanurzyć się w pełni w praktyce jogi, która może przynieść wiele korzyści — zarówno dla ciała, jak i dla duszy.

Jakie zajęcia prowadzimy podczas weekendów z jogą?

Pragniemy zapewniać prawdziwą różnorodność ruchu. W związku z tym w trakcie wyjazdów odbywają się sesje jogi dynamicznej (Ashtanga i Vinyasa), klasycznej (Hatha) i powięziowej (Yin), a do tego praktyki pranajamy oraz medytacji. Naszym uczestnikom proponujemy również warsztaty rozwoju osobistego, arteterapię, a także zajęcia z tańcem intuicyjnym. Biorąc udział w organizowanych przez nas wyjazdach z jogą, będziesz mieć możliwość doskonalenia swoje warsztatu jogowego — np. w trakcie sesji skupiających się na konkretnych pozycjach czy też grupach asan. Jesteśmy przekonani, że bogaty program wyjazdów okaże się interesujący zarówno dla osób, które praktykują już od wielu lat, jak i dopiero zaczynają swoją przygodę z jogą.

Dlaczego warto wybrać się na wyjazd z jogą?

Nie da się ukryć, że jogowa wyprawa to coś więcej aniżeli kolejny wyjazd pod znakiem aktywności fizycznej. Joga ma to do siebie, że oprócz poprawy elastyczności i siły całego ciała, dba również o kondycję psychiczną. To właśnie ten nienamacalny, ponad fizyczny wymiar sprawia, że jest ona dla wielu osób skuteczną formą terapii.

Organizowane przez nas wyprawy — czy to weekendowe, czy też nieco dłuższe, to bez wątpienia jeden ze wspanialszych prezentów, jaki możesz sobie podarować. Każdy z nich jest wyjątkowy, a atmosfera, jaką tworzą uczestnicy jedyna w swoim rodzaju. Weekend z jogą to doskonała okazja do odpoczynku, głębokiego relaksu oraz ucieczki od zgiełku codziennych spraw. Być może przechodzisz właśnie trudną sytuację życiową? A może po prostu szukasz pomysłu na rozwijający weekend za miastem? Dołącz do kolejnego wyjazdu z jogą już dziś!