Jesteśmy tu dla Ciebie

24 lipca 2018
Agnieszka Olechowska
joga-rzeszów

Nasz zespół to wykwalifikowani instruktorzy z wieloletnią praktyką własną i doświadczeniem w prowadzeniu różnorodnych zajęć. To otwarci i pozytywni ludzie, którzy z zaangażowaniem dzielą się swoją wiedzą, motywują oraz inspirują do zmian na lepsze. Wszystkich naszych instruktorów zachęcamy do bycia sobą, znajdowania własnego głosu i budowania zajęć w sposób odzwierciedlający ich osobowość. Zależy nam na stworzeniu przestrzeni, w której poczujesz się komfortowo, dlatego jesteśmy zawsze obecni, chętni do rozmów i odpowiedzi na Twoje pytania.

Agnieszka Olechowska

Założycielka szkoły JoyFlowYoga, certyfikowana nauczycielka jogi, arteterapeutka, fizjoterapeutka. Ukończyła wiele kursów i warsztatów, ciągle podnosi swoje kompetencje szkoląc się u doświadczonych nauczycieli w Polsce i za granicą. Obecnie w trakcie szkolenia z zakresu terapii tańcem i ruchem w Polski Instytut Psychoterapii Tańcem i Ruchem. Od 15 lat pracuje z ciałem, zarówno w kontekście terapeutycznym jak i rozwojowym. Prowadzi również warsztaty artystyczne. Po godzinach tańczy i rysuje.

Izabella Dobrowolska

Certyfikowana instruktorka metod oddechowych (breathwork) oraz nauczycielka jogi z wieloletnim doświadczeniem w przestrzeni wellness. Prowadziła zajęcia i warsztaty z oddechu, pracy z technikami somatycznymi oraz jogą już na trzech kontynentach, a obecnie tworzy przestrzenie do rozwoju w Rzeszowie. Pasjonatka tańca i podróży.

Katarzyna Krzyżanowska

Dyplomowana nauczycielka jogi z wieloletnią praktyką własną.