Kursy i warsztaty

Zmień perspektywę – warsztaty stania na głowie – 29.06.2024

20 maja 2024
Agnieszka Olechowska

Boisz się stawać na głowie na środku sali? Przy ścianie świetnie sobie radzisz i tak na prawdę prawie jej nie używasz, jest tylko dla Twojego komfortu psychicznego? Czas zmienić te ograniczenia w umyśle i odważyć się na więcej. Zapraszam Cię na warsztaty stania na głowie, gdzie nauczę Cię jak wchodzić do pozycji, jak z niej wychodzić, co robić kiedy nagle stracisz równowagę, oraz jak progresować i robić coraz trudniejsze jej wersje.

Termin

29 czerwca (sobota) 9:00 – 12:00

Dla kogo są warsztaty

Zapraszamy zarówno osoby początkujące, które jeszcze nie potrafią same wejść do pozycji i się w niej utrzymać bez asekuracji ściany bądź drugiej osoby, jak również osoby które już wykonują stanie na głowie i chciałyby przenieść swoją praktykę na wyższy poziom.

Czego możesz się spodziewać

W czasie warsztatu poznasz ćwiczenia wzmacniające i rozciągające kluczowe partie ciała, dzięki którym będzie Ci łatwiej wejść do pozycji i pozostać w niej przez dłuższy czas. Jeśli towarzyszy Ci strach przed byciem do góry nogami, to ten warsztat pomoże Ci go przezwyciężyć. Nauczę Cię co robić, kiedy nagle stracisz równowagę i pokażę, że upadki wcale nie są takie straszne, a wręcz mogą być dobrą zabawą. Wreszcie, jeśli już stoisz na głowie, nauczysz się różnych technik wykonywania tej pozycji od najłatwiejszych do najtrudniejszych. Poznasz najbezpieczniejsze dla kręgosłupa sposoby wchodzenia do pozycji.

Inwestycja

Koszt udziału w warsztatach to 150 zł. Rezerwacji można dokonać klikając w link poniżej i logując się do naszego grafiku online. Należy następnie wejść w zakładkę kursy i wybrać warsztat.

Prowadząca

Agnieszka Olechowska – założycielka szkoły JoyFlowYoga, nauczycielka jogi, arteterpeutka, fizjoterapeutka. Od lat związana z jogą i szeroko pojętym rozwojem osobistym.