Aktualności

Wyjazd jogowo rowerowy w Beskid Niski – 25-29.05.2023

7 kwietnia 2023
Agnieszka Olechowska

Zapraszamy Cię do wspólnej przygody z jogą i rowerami w malowniczym Beskidzie Niskim. Joga i rower to wspaniale uzupełniające się aktywności. Na rowerze wzmocnimy nogi, a w czasie praktyki intensywnie je rozciągniemy. Wycieczki rowerowe poprowadzi przewodniczka, dzięki czemu nie musisz martwić się o logistykę i będziesz mógł skupić się na samej jeździe i podziwianiu piękna otaczającej przyrody. Jeżeli rower to nie jest Twoja bajka, nadal możesz dołączyć do wyjazdu i wziąć udział jedynie w sesjach jogi (dwa razy dziennie).

Miejsce i okolica

Odpoczywać będziemy w klimatycznym miejscu Jasielówka położonym w urokliwej dolinie rzeki w Beskidzie Niskim. Otaczający gospodarstwo dziki krajobraz zachęca do nieśpiesznych przejażdżek rowerowych oraz pozwala nabrać dystansu i wyciszyć umysł podczas praktyki jogi. Dodatkowo do naszej dyspozycji będzie sauna i balia, które pomogą zrelaksować obolałe mięśnie po intensywnym dniu.

Pokoje i wnętrza

Gospodarstwo oferuje przestronne 4-osobowe pokoje wykończone w wysokim standardzie, wszystkie z prywatną łazienką. Jogę będziemy praktykować w zadaszonej sali lub na werandzie, jeśli pozwoli na to pogoda. Do naszej dyspozycji będzie również przestronna jadalnia, salon i biblioteka. W czasie naszego pobytu, w domu nie będzie innych gości, co pozwoli się nam zrelaksować i odetchnąć w ciszy.

Wyżywienie

Energii do praktyki i jazdy na rowerze dodadzą nam pełnowartościowe posiłki wegetariańskie przygotowane przez gospodarzy. Potrawy przygotowywane są w zgodzie z porami roku, z sezonowych z warzyw, owoców i ziół. Posiłki składają się ze śniadania i obiadokolacji dwudaniowej. Zarówno do śniadania jak i obiadokolacji podawane są napoje (herbata, kompot lub sok).

Dojazd

Dom Jasielówka znajduje się w pobliżu miejscowości Wola Niżna. Szczegółowe wskazówki dojazdu wraz z mapką znajdziesz na stronie gospodarstwa. Osoby z naszej szkoły, jadące z Rzeszowa i okolic, które chcą zmniejszyć koszty dojazdu zachęcamy do umawiania się na przejazd z innymi uczestnikami. W tym celu najlepiej skontaktować się z nami, a my pokierujemy dalej. Możemy również zorganizować przewód rowerów za dodatkową opłatą. Jeśli potrzebujesz takiego transportu, skontaktuj się z nami.

Ogólny program

Wyjazd dla wszystkich zainteresowanych jogą, niezależnie od doświadczenia w praktyce. Wycieczki rowerowe nie są obowiązkowe, jeśli nie jeździsz na rowerze możesz czas wolny spędzić w inny, preferowany przez siebie sposób.

W planie wyjazdu są poranne zajęcia Vinyasa jogi i pranajamy, wycieczki rowerowe w ciągu dnia, oraz wieczorne zajęcia regeneracyjne, medytacja i relaksacja.

Wycieczki rowerowe poprowadzi Edyta z Queens of the Road. Trasy będą nastawione na rekreację (około 30 km dziennie z przerwami na odpoczynek i podziwianie okolicy). Należy się jednak liczyć z tym, że Beskid Niski to teren górzysty, więc warto zabrać rower typowo górski. Na trasie obowiązuje kask.

W przypadku wyjątkowo deszczowej pogody, niepozwalającej na wycieczki rowerowe, odbędą się w zamian warsztaty jogowe w ciągu dnia.

Plan wyjazdu

Poniższy plan może jeszcze ulec zmianie.

Czwartek 25.05

15:00 Przyjazd i zakwaterowanie
17:00 Obiadokolacja
19:00 Integracja
20:00 Relaksacja

Piątek, Sobota, Niedziela 26-28.05

7:00 Praktyka jogi
9:00 Śniadanie

10:00 – 16:00 czas wolny, wycieczka rowerowa

17:00 Kolacja
20:00 Relaksacja

Poniedziałek 29.05

7:00 Praktyka jogi
9:00 Śniadanie
10:00 Pożegnalna kawa
11:00- 12:00 Wykwaterowanie i wyjazd

Koszt

Całkowity koszt wyjazdu to 1590 zł od osoby. Cena obejmuje 4 noclegi, wyżywienie (śniadanie i obiadokolacja), zajęcia jogi i opiekę przewodnika w czasie wycieczek rowerowych.

Rezerwacja

W celu dokonania rezerwacji należy wysłać swoje zgłoszenie na adres e-mail kontakt@joyflowyoga.pl. W wiadomości zwrotnej podamy Ci dane do przelewu i poprosimy o wpłatę zaliczki 590 zł potwierdzającej udział. Zaliczka podlega zwrotowi jedynie, jeżeli zwolnione miejsce zostanie zarezerwowane przez inną osobę. Reszta kwoty płatna gotówką lub przelewem 2 tygodnie przed wyjazdem.