Aktualności

Wiosenny detox dla ciała i umysłu w Beskidzie Niskim

15 stycznia 2020
Agnieszka Olechowska

Studio JoyFlowJoga i Agnieszka Kantorowska Trener Mentalny zapraszają Cię na wyjazd z jogą i Mindfulness połączony z detoksem owocowo-warzywnym.  

Pierwsze tygodnie wiosny to czas trudny dla organizmu. Często zmieniające się warunki atmosferyczne i wahania ciśnienia sprawiają, że odczuwasz narastającą senność i przewlekłe zmęczenie. Ciało cierpi na niedobory witamin i soli mineralnych, wynikające z uboższej diety zimowej. Objawia się to osłabieniem mięśni i spadkiem odporności oraz koncentracji. Warto żebyś  w tym okresie wspomógł swój organizm w dostosowaniu się do zmian zachodzących w przyrodzie. Podobnie jak porządkujesz ogród na wiosnę, zadbaj odpowiednio o swoje ciało i umysł.

Istnieje wiele sposobów na uzupełnienie sił witalnych i regenerację organizmu po długiej zimie. My proponujemy te najbardziej skutecznie, ale jednocześnie łagodne i w 100% naturalne.

Joga – wzmocnij ciało

Proponujemy kilka sesji vinyasa jogi ukierunkowanej na oczyszczanie organizmu z zalegających toksyn, zwiększenie siły mięśni i przywrócenie odpowiedniego poziomu energii w ciele. Zajęcia będą dostosowane do Twoich indywidulanych potrzeb, a także do pory dnia. Możesz do nas dołączyć bez względu na poziom doświadczenia w praktyce jogi. Wszystkim ćwiczącym udostępniamy maty i podstawowe przyrządy.

Mindfulness – wycisz umysł

Dopełnieniem fizycznej praktyki będzie medytacja kierowana i wizualizacja, które pomogą Ci uzyskać świeże i pełne spokoju widzenie siebie i otaczającego Cię świata.

Trening Mentalny – uporządkuj życie

Zapraszamy także na warsztaty rozwoju osobistego, dzięki którym dowiesz się jak ukierunkować swoje działania aby cele, które chcesz realizować zostały osiągnięte być może jeszcze w tym roku. Poznasz ćwiczenia i techniki, które podniosą Twoją pewność siebie, zmniejszają stres. Przyjrzysz się bliżej swoim emocjom. To wszystko razem da Ci nowe spojrzenie na siebie i Twoje otoczenie. Z pełną energią ciała i umysłu wkroczysz na drogę realizowania swoich celów i pasji.

Detoks sokowy – oczyść organizm

Całą sobotę poświęcimy na odtruwanie organizmu. W tym czasie nie będziemy spożywać żadnych posiłków, a jedynie pić świeżo wyciśnięte soki owocowo-warzywne, które przygotują dla nas dietetycy z Natural Detox.

Termin

13-15 marzec 2020 (piątek, sobota, niedziela)

Miejsce

Nowica21 w Beskidzie Niskim – cicha, spokojna okolica w otoczeniu natury, która idealnie współgra z regeneracją, oczyszczaniem i wyciszeniem. Śpimy w pokojach kilkuosobowych, do naszej dyspozycji będzie także przestrzenna i klimatyczna sala do jogi oraz sesji treningu mentalnego.

Inwestycja

Pierwsze 6 biletów w cenie 450 zł/os.
Pozostałe 6 biletów w cenie 550 zł/os.

O zapisach decyduje kolejność zgłoszeń. Zakupu można dokonać online klikając TUTAJ.

W celu rezerwacji miejsca wymagana jest wpłata pierszej raty w wysokości 100 zł. Pozostała kwota płatna do 29 lutego.

W cenę wliczony jest nocleg, wegetariańskie wyżywienie, kuracja oczyszczająca, warsztaty, materiały i zajęcia. Dojazd we własnym zakresie.

Jeśli wpłacisz od razu całą kwotę otrzymasz GRATIS w postaci 1 godz. indywidualnej sesji treningu mentalnego (o wartości 300 zł). Jeśli czas na to pozwoli sesja będzie mogła się odbyć już podczas pobytu na warsztatach lub w uzgodnionym wspólnie późniejszym terminie. Sesja może odbyć się „na żywo” lub poprzez Skype.

Zapisy

Tel.: 577 100 588
E-mail.: treningmentalny@mindwork.pl
Online: Wiosenny detox dla ciała i umysłu w Beskidzie Niskim

Warsztaty poprowadzą

Agnieszka Kantorowska – Trener Mentalny, na co dzień uczy swoich Klientów właściwie planować czas, aby byli bardziej efektywni i osiągali zamierzone rezultaty. Motywuje i pomaga odnaleźć w sobie odwagę do działania i podejmowania decyzji, uczy wyznaczać cele i uświadamia, że paradoksalnie, porażki są potrzebne w życiu, bo tak naprawdę to ilość porażek świadczy o sukcesie. Nic nie osiąga ten, co nigdy się nie pomylił. Zafascynowana Mindfulness. Wie, że poprzez trening uważności można osiągać równowagę w życiu, podnosić swoją koncentrację i wyciszać swój przeciążony nadmiarem bodźców umysł.

Agnieszka Olechowska – właścicielka studia JoyFlowYoga, z zawodu fizjoterapeutka, z pasji joginka. Swoją przygodę z jogą rozpoczęła 7 lat temu, praktykując wg metody B.K.S. Iyengara. W jodze zakochała się jednak nieco później, kiedy odkryła dynamiczną praktykę w stylu Vinyasa Flow. Od tego czasu joga towarzyszy jej każdego dnia. Podczas prowadzenia zajęć Agnieszka łączy różne metody pracy z ciałem oraz wykorzystuje swoją medyczną wiedzę z zakresu anatomii, fizjologii i biomechaniki ciała człowieka. Świadomie odchodzi od tradycyjnych sposobów nauczania jogi, dzięki czemu jej treningi są wyjątkowo bezpieczne, ciekawe i efektywne.