Aktualności

Warsztat twórczy – mandala

2 listopada 2021
Agnieszka Olechowska

Zapraszamy na wyjątkowy warsztat twórczy, który pobudzi wyobraźnię i pozwoli odkryć to co schowane głęboko w podświadomości. Dostaniesz wszystkie niezbędne narzędzia i wskazówki do pracy. Twoja artystyczna podróż zostanie wzbogacona o medytację i wizualizację oraz twórczą eksplorację ruchu. Nie musisz mieć zdolności plastycznych, aby dołączyć do warsztatu. Będziemy skupiać się na samym procesie tworzenia a nie efektach końcowych. Zapraszamy!

Termin

13 listopada (sobota) 17:00

Inwestycja

Koszt warsztatu 80 zł. Płatność gotówką bezpośrednio u osoby prowadzącej. Studio JoyFlowYoga nie zbiera zapisów ani opłat za warsztat.

Zapisy

Obowiązują zapisy (ograniczona liczba miejsc). Aby zarezerwować miejsce należy skontaktować się z prowadzącą, Beatą. Numer telefonu: 503 741 333

Prowadząca

Beata Czyżewska, artystka, nauczycielka jogi, w trakcie kształcenia z dziedziny psychoterapii Gestalt.

Mandala

Sama czynność tworzenia, rysowania mandali ma ogromną moc relaksacyjną, jej siłą jest łączenie pozornie nie dających się połączyć, nie pasujących do siebie elementów rzeczywistości, przez co łagodzi konflikty, napięcia i skłócone kawałki natury. Dzięki systematycznemu powtarzaniu czynności rysowania mandali, kolistych kształtów, możemy pracować z samymi sobą przez wydobywanie na powierzchnię kompleksów, lęków czy konfliktów a w rezultacie uzyskujemy możliwość otwarcia się na samego siebie.”Mandala jest wszechświatem odbitym w jaźni” Tucci. Tworzenie mandali pomaga w wyrażaniu, poznawaniu i odkrywaniu siebie. Jest narzędziem w poszukiwaniu harmonii, równowagi i zdrowia psychicznego, sposobem na uspokojenie umysłu i ciała. Tworzenie nierzadko jest procesem ważniejszym od samego, już skończonego dzieła, sama droga daje ogromną przestrzeń na spostrzeżenia, które w innym wypadku nie byłby tak oczywiste.