Aktualności

Warsztat jogi – balanse na rękach krok po kroku – 27.06.2020

2 czerwca 2020
Agnieszka Olechowska

Wszystkich zainteresowanych nauką odrywania się od ziemi zapraszam na warsztat jogi „Balanse na rękach krok po kroku.” Jeśli w tym momencie pomyślałaś/eś, że brakuje Ci siły, aby wykonać takie pozycje, to tym bardziej zapraszam. 😉 W czasie warsztatu poznasz ćwiczenia i sekwencje wzmacniające, które w krótkim czasie przygotują Twoje ciało do praktyki tych wymagających asan. Nawet jeśli nie uda Ci się utrzymać równowagi podczas warsztatu, na pewno opanujesz technikę powtarzając ćwiczenia w domu. 👌

Dla kogo?

Dla osób, które praktykują już jogę i chcą pogłębić swoją praktykę. Również dla tych, którzy trenują siłowo z wykorzystaniem własnej masy ciała. Jeśli nie masz pewności czy warsztat jest dla Ciebie, napisz do mnie.

Termin:

27 czerwca 2020 (sobota)
10:00-14:00

Koszt:

Cena promocyjna 85 zł do 7go czerwca. Po tym terminie 100 zł.

Zapisy:

Online lub drogą e-mail: kontakt@joyflowyoga.pl
Przy zapisie wymagana pełna wpłata.

Plan warsztatu:

Rozpoczniemy rozgrzewającą sekwencją Vinyasa Flow (1,5 h), która przygotuje mięśnie do późniejszej praktyki. Następnie przejdziemy do kolejnych etapów:

✔ Omówimy temat bandh w praktyce balansów na rękach. Dowiesz się czym jest hasta bandha i jaki ma związek z bezpieczeństwem nadgarstków w czasie ćwiczeń. Poznasz też moc mula i uddiyana bandhy, dzięki którym ciało staje się lżejsze i łatwiej utrzymać je na rękach.
✔ Wykonamy serię najbardziej efektywnych ćwiczeń wzmacniających mięśnie brzucha i ramion.
✔ Krok po kroku przećwiczymy balanse takie jak #bakasana #parsvabakasana #bhujasana #astavakrasana #bhujapidasana #tittibasana #galavasana #koundinyasana. Poznasz prawidłową technikę i ułożenie ciała w pozycjach oraz sposoby ich modyfikowania za pomocą pasków, klocków itp. W zależności od poziomu grupy, przedstawimy wybrane wariacje pozycji, czyli ich trudniejsze wersje.
✔ Warsztat zakończymy sekwencją Yin Flow, intensywnie rozciągającą barki, ramiona i brzuch.