O nas

  • Studio

    JoyFlowYoga to przestrzeń stworzona z miłości i pasji do jogi, a zwłaszcza jej dynamicznych form, które dzięki płynnym sekwencjom łączącym oddech z ruchem, wyzwalają w ćwiczącym poczucie bycia na fali, uwalniają radość i pozytywne emocje. Wszyscy wiemy, że dzielić się radością to dwa razy tyle radości, dlatego serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach, gdzie wspólnie możecie cieszyć się praktyką i rozwijać swoje umiejętności pod czujnym okiem nauczyciela. Grupy nie przekraczają 10 osób, dzięki czemu każdy może liczyć na właściwą opiekę ze strony prowadzącego.

  • Joga

    Praktykujemy w oparciu o metody Ashtanga i Vinyasa Flow, w których na pierwszy plan wyłaniają się spontaniczność, nieskrępowany przepływ ruchu i gracja poruszania się. Poszczególne pozycje połączone są między sobą płynnymi przejściami i wykonywane jedna po drugiej z zachowaniem równowagi i spokojnego, długiego oddechu. Praktyka służy wyrażaniu uczyć, uwalnianiu emocji oraz doświadczaniu radości bycia tu i teraz. Precyzja i dążenie do uzyskania idealnych linii w asanach nie mają w tej metodzie większego znaczenia, natomiast bardzo dużą uwagę przywiązuje się do oddechu.

  • Kadra

    Do praktyki zaprasza Agnieszka Olechowska – absolwentka fizjoterapii, nauczycielka jogi metodą Ashtanga Vinyasa Flow, instruktor Pilates, oraz instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością Fitness – nowoczesne formy gimnastyki. Podczas prowadzenia zajęć łączy różne metody pracy z ciałem oraz wykorzystuje swoją medyczną wiedzę z zakresu anatomii, fizjologii i biomechaniki ciała człowieka. Świadomie odchodzi od tradycyjnych sposobów nauczania jogi, dzięki czemu jej treningi są wyjątkowo bezpieczne, ciekawe i efektywne.